Ražotāji

Itāļu mēbeles

Pasaules līderis ražošanā elite, no luksusa mēbeles tiek atzīti itāļu meistari. Par mēbeļu mākslas kvalitātes standarts, kas ir vienādi ar ražotājiem no citām valstīm, kritērijs, kas ir grūti atjaunot, pelnīti ieņem itāļu mēbeles.

Angļu mēbeles

Jums ir piesaistīti paraugiem seno arhitektūru, ierobežošanai un eleganci interjeru, jūs praksē ģimenes un valsts tradīcijas? Vai jūs vēlaties, lai atjaunotu interjeru angļu stilā? Mēs piedāvājam lielisku piemērus mēbeles un mājas mēbeles ir izstrādāti angļu tradīcijas. Praktiskums, uzticamību, izsmalcinātība, ekskluzīvi apdares materiāli - parametri angļu mēbeles luksusa interjeru.

Beļģijas mēbeles

Jaunākās tirgus tendences liecina par pieaugošu interesi ražotājiem mēbeles no Beļģijas. Ja Jums patīk moderns, funkcionāls dizains, pielāgota vissīkākajām detaļām, mēs palīdzēsim Jums izvēlēties interesantākos modeļus Beļģijas mēbeles, kas atbilst ekskluzivitātes un prestiža prasībām.

Franču mēbeles

Kopš seniem laikiem, Francija tika uzskatīts likumdevējam daudzās jomās mākslas un radošuma. Franču mēbeles - tas ir viltība un elegance, dažādas stilu un faktūru. Mīļotājiem franču interjeru, atsaucoties uz studijas «ABKomforts», saņems augstākās kvalitātes kolekciju franču mēbeles, atkarībā no klienta prasībām pret stila istabas.

Latvijas mēbeļu ražotāji

Agrāk Latvijas mēbeļu ražotāji galvenokārt koncentrējas uz vietējo tirgu, bet tagad arvien vairāk iekļauts starptautiskajā tirdzniecībā. Tas veicināja saspringto konkurenci, un, attiecīgi, paaugstināt produktu kvalitāti.

Ja mēs runājam par dažiem konkrētiem prasībām Eiropas patērētājam, priekšplānā vēlmi iegūt videi draudzīgu mēbeles. Tad Latvija uz zirga: tās uzņēmumiem ražot eksportam masīvkoka mēbeles. Mēbeles, kā arī drēbes, ir ļoti uzņēmīgi pret modes tendencēm. Un, lai iegūtu stabilu Eiropas tirgū, jums ir nepieciešams pastāvīgi uzraudzīt tās tendences un sekot līdzi, lai tās pielāgot.

Galvenās sugas, ko izmanto ražošanā, masīvkoka mēbeles, ir Latvijas priežu un bērzu. Un, lai gan eiropieši ir par labu - klasiskajā vienmērīgu pieprasījumu. Kā izejvielu cenām Latvijā ir zemāka, tas palīdz saglabāt konkurētspēju vietējo produktu Eiropas tirgū.

Mēbeles no Krievijas.

Visas mēbeles,visi ražošanas procesi,visi izmantotie materiāli sertificēti un papildus iziet patstāvīgu kvalitātes pārbaudi. Piedāvājam mēbeļu kolekcijas dzīvojamām istabām,guļamistabām un bērnu istabām! Mēbeļu moduļus jūs varat izvietot pēc savas gaumes un vajadzībām,radot oriģinālu dizainu, atbilstošu jūsu ģimenes vajadzībām. Un,ja jums apnīk pierasta vide,jūs varat viegli izveidot jaunu interjeru,vienkārši pārkārtojot mēbeļu moduļus. Materiāls: LDSP , MDF (fasādes), stikls fasādes Bronze Pieejami dažādi moduļi - augstie,zemie. atvertie un aizvērtie. Pieejami dažādi toņi! Kā arī kombinētie toņi!